Nagrajenci likovnih natečajev

Naši učenci pogosto likovno ustvarjajo in sodelujejo na številnih likovnih natečajih.

Na 16. mednarodni likovni natečaj Bodi umetnik “Igraj se z mano”, smo poslali likovna dela Alena Lakiča (mentorica Sara Drolc), Elmedine Nishori, Arte Beqiri, Marka Sancheza, Tilna Plevela (mentorica Nataša Planko).

Na natečaj je prispelo preko 4900 likovnih del, sodelovalo je 9 držav (Slovenija, Hrvaška, Srbija, Severna Makedonija, Slovaška, Ukrajina, Francija, Hong Kong, Italija).

Tilnovo in Alenovo delo sta bili izbrani in podeljena jima bodo priznanja.

Na 14. likovnem natečaju Drevo, ki ga organizira OŠ Šturje Ajdovščina, sta s svojimi likovnimi izdelki sodelovala Nely Kantarević in Said Pehlić (mentorica Nataša Planko). Med 922 prispelimi otroškimi likovnimi deli, se je na razstavo uvrstilo 99 del. Komisija bo podelila zlata, srebrna in bronasta priznanja. Bronasto priznanje bo podeljeno tudi učencu naše šole, Saidu Pehliću za delo »Drevo pozimi«.

ČESTITAMO!