Junij smo na naši šoli začeli športno. Poletno obarvan dan smo izkoristili zelo aktivno.

Gibalne spretnosti smo razvijali in preizkušali na stadionu, v telovadnici in na plezalni steni.

Atletiko in aktivnosti športno vzgojnega kartona so izvedli učitelji naše šole, plezali pa smo z Ajdo in Ano iz Plezalnega kluba Kamnik.

Vtisi tretješolcev:

Vorteks sem vrgel daleč. Tekel sem, plezal sem. Naredil sem trideset trebušnjakov. Meni je bilo všeč, ko sem delal trebušnjake.

Andraž Traven

Meni je bilo všeč plezanje na steni. Na stadionu smo metali vorteks. V telovadnici  smo delali trebušnjake. Skakali smo v daljino.

Eneja Čevka

Meni je bilo všeč plezanje. Naredila sem 37 trebušnjakov. Vrgla sem vorteks. Držali smo veso.

Mateja Jovanova

Meni je bil všeč skok v daljino. Delala sem trebušnjake. Naredila sem jih 37. Všeč mi je bilo, da smo plezali. Tekli smo 60 m, vrgli smo vorteks v zrak.

Teja Hribar