1. ŠOLSKI DAN

OBVESTILO OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA 2020/2021

Spoštovani, dobrodošli nazaj!

Šolsko leto 2020/21 bomo začeli z upoštevanjem ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s COVID19: model B-OŠ.

Prvi šolski dan je za vse učence v torek, 1. 9. 2020, ob 8. uri. Ta dan končamo ob 12. uri, ko učenci odidejo domov.

Za šolsko malico je poskrbljeno, kosila ta dan ni.

V šolo lahko vstopajo le zdravi učenci in zaposleni.

Na elektronski naslov ste prejeli IZJAVO PRED VSTOPOM V ŠOLO, ki jo učenci v torek, 1. 9. 2020, izpolnjeno in podpisano  prinesejo v šolo.

V kolikor nimate možnosti fotokopiranja,  lahko izjavo prevzamete tudi na vratih šole.

Izpolnjena izjava je pogoj, da učenec sme vstopiti v prostore šole.

Vsi, ki vstopajo v šolski prostor, upoštevajo predpisani protokol, ki bo v ponedeljek, 31. 8. 2020, objavljen na šolski spletni strani.

Po vstopu v šolo je za učence obvezno redno umiranje rok z milom in vodo ter ustrezna higiena kašlja in kihanja.

Za učence nad 12 let (razen, ko so v učilnici) je zaščitna maska OBVEZNA.

Za usmerjanje učencev do matičnih učilnic bodo poskrbeli zaposleni, starši in spremljevalci v šolo nimajo vstopa. Pri gibanju po šolskem prostoru upoštevajo medosebno razdaljo in se ne mešajo z učenci drugih oddelkov.

Učenci naj s seboj prinesejo potrebščine za pouk, copate, peresnico.

Učbenike in delovne zvezke bodo učenci dobili v šoli. Doma jih ovijte in podpišite.

Uporaba zaščitne maske na kombiju je obvezna. Vozni red kombijev bo objavljen na spletni strani.