V spomladanskem času so se naši učenci že tradicionalno udeležili matematičnega tekmovanja Računanje je igra, ki vsako šolsko leto poteka za učence od 4. do 8. razreda. Na šolskem tekmovanju v marcu so najboljše razredne rezultate zabeležili: Klemen Osolnik (4. razred), Teja Hribar (5. razred), Elmedina Nishori (6. razred), Mark Sanchez (7. razred) in Leurent Shabani (8. razred).

Nadaljnjega državnega tekmovanja na OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice v aprilu so se udeležili tekmovalci iz 4., 5. in 7. razreda. Dva učenca, Klemen Osolnik in Teja Hribar sta posamezno dosegla izjemno 3. mesto in s tem bronasto priznanje na državnem nivoju.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za pogum in prikaz odličnih matematičnih veščin in znanja.